Οι αθλητικές μεταδόσεις 24/2/2022

Οι αγώνες ρεβάνς του Ολυμπιακού με την Αταλάντα και του ΠΑΟΚ με τη Μίντιλαντ, για το Europa League και το Europa Conference League, αντίστοιχα, το ματς του Ολυμπιακού με την Αρμάνι Μιλάνο, για την Euroleague, η αναμέτρηση του Τσιτσιπά με τον Γουλφ, για το τουρνουά του Ακαπούλκο και το παιχνίδι της Σάκκαρη κόντρα στην Γκοφ για τα προημιτελικά του Qatar Open, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

 

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

 

06:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τζέι Τζέι Γουλφ – Στέφανος Τσιτσιπάς Abierto Mexicano Telcel Τένις

 

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μακένζι ΜακΝτόναλντ – Αντρέι Ρούμπλεφ Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός Τένις

 

14:30 Novasports 6 HD Μαρία Σάκκαρη-Κόκο Γκοφ Qatar Open, Προημιτελικός Τένις

 

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Χούμπερτ Χούρκατς – Γιανίκ Σίνερ Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός Τένις

 

17:00 Novasports 3HD Γεωργία – Β. Μακεδονία Προκριματικά FIBA World Cup 2023 Μπάσκετ

 

17:00 COSMOTE SPORT 6 Νόβακ Τζόκοβιτς- Γίρι Βέσελι Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός Τένις

 

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρικάρντας Μπεράνκις- Ντένις Σαποβάλοβ Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός Τένις

 

19:30 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ

 

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Σεβίλλη UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

 

19:45 COSMOTE SPORT 4 HD Ράντερς – Λέστερ UEFA Europa Conference League Ποδόσφαιρο

 

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λειψία UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

 

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λάτσιο – Πόρτο UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

 

19:45 COSMOTE SPORT 7 HD Γκάραμπαγκ – Μαρσέιγ UEFA Europa Conference League Ποδόσφαιρο

 

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ολυμπιακός – Αταλάντα UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

 

20:00 Novasports 5HD Ζάλγκιρις – Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ

 

20:00 Novasports 2HD Μπάγερν Μονάχου – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

 

21:30 Novasports Start Μπασκόνια – Ούνικς Καζάν EuroLeague Μπάσκετ

 

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Άρσεναλ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

21:45 Novasports 3HD Ισπανία – Ουκρανία Προκριματικά FIBA World Cup 2023 Μπάσκετ

 

21:45 Novasports Prime Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Μπάσκετ

 

22:00 Novasports 4HD Βιλερμπάν – Αλμπα Βερολίνου EuroLeague Μπάσκετ

 

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρέιντζερς – Ντόρτμουντ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

 

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νάπολι – Μπαρτσελόνα UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

 

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σλάβια Πράγας – Φενέρμπαχτσε UEFA Europa Conference League Ποδόσφαιρο

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Σερίφ Τιρασπόλ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπέτις – Ζενίτ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΟΚ – Μίντιλαντ UEFA Europa Conference League Ποδόσφαιρο